Bekijk onze vroegboekvoordelen 2026

+16

Vanaf:

645 €

Selecteer datum - 7 nachten 2 volwassenen

1beschikbare accommodaties

Daarom kiest u Allcamps

  • 100% gratis annuleren tot 1 februari 2026
  • Kortingen voor vroegboekers tot wel 40%
  • Geen reservatiekosten
  • Klantbeoordeling 8.6/10
  • Directe toegang tot het strand

  • 431

  • Overal, tegen betaling

Camping Vecchia Torre is een 3-sterren camping op het schiereiland Solento, de hak van de Italiaanse laars aan de Ionische Zee bij Gallipoli. Geniet van de directe toegang tot het privéstrand en het schaduwrijke terrein met ruisende pijnbomen, de geweldige faciliteiten voor vrije tijd en service en de vele excursiemogelijkheden.

Zwemplezier op Camping Vecchia Torre
Op Camping Vecchia Torre ben je slechts een paar minuten lopen van het prachtige privéstrand met fijn zand en kristalhelder water. Hier kun je genieten van veel waterplezier, ontspannen zonnebaden, lange wandelingen, strandspelletjes en picknicken bij zonsondergang met een prachtig uitzicht op het mooie stadje Gallipoli. De receptie biedt rubberboten voor leuke gezinsuitstapjes op het water. Het is dus bijna onmerkbaar dat het vakantieresort geen zwembad heeft.
Voorzieningen op Camping Vecchia Torre

Het sportprogramma bestaat uit zaalvoetbal, tennis, minigolf, beachvolleybal en aquagym. Het animatieteam vermaakt jou en je kinderen in de zomermaanden juli en augustus met georganiseerde spelletjes en toernooien, dansavonden, cabaret en openluchtbioscoopvoorstellingen. Voor de kleintjes is er de miniclub. Voor huisdieren zijn er verschillende staanplaatsen met omheinde ruimtes en een scharrelkennel. Camping Vecchia Torre zorgt goed voor je catering. Er is een kleine supermarkt op het terrein met verse lokale producten om zelf te koken. De kiosk voorziet je van andere dagelijkse producten. Een pendelbus brengt je regelmatig naar Gallipoli en naar de wekelijkse markt voor verdere boodschappen. Geen zin om zelf te koken? Dan verwelkomen het restaurant en de pizzeria je graag als gast! Verfrissende en gezellige drankjes zijn verkrijgbaar aan de bar.

Rondom Camping Vecchia Torre
De ligging van Camping Vecchia Torre is gewoonweg ideaal! De prachtige steden Lecce, Otranto, Ostuni, Alberobello en het safaripark in Fasano zijn allemaal binnen handbereik. Het achterland trekt bezoekers aan met zijn typische dorpjes en prachtige wandelpaden langs enorme bossen majestueuze, eeuwenoude olijfbomen. Een excursie naar zee laat je toe de eilanden Isola Sant’Andrea en Isola del Campo te bezoeken. Gallipoli wordt terecht de "mooie stad" genoemd. Met zijn oude Helleense fontein, zijn kerken, het kasteel, de barokke palazzi en de prachtige straten uit een prentenboek, is deze schoonheid zeker een bezoek waard. Je kunt het centrum, op 3,5 km afstand, zelfs te voet bereiken. Dompel jezelf onder in het mysterieuze doolhof van steegjes en de levendigheid van het nachtleven.
    Algemeen
  • Afstand tot zee/meer
    • Directe toegang tot het strand
  • Aantal plaatsen
    • 431
    Aantal plaatsen
  • 200 - 499 plaatsen
    • 431
    Strand
  • Soort strand
  • Beachvolley
    Faciliteiten
  • Wifi
    • Overal, tegen betaling
  • Minigolf
  • Wasserijservice
    Sport
  • Voetbal
  • Tennis
    Animatie
  • Animatie overdag
  • Animatie 's avonds
  • Miniclub
    Winkels
  • Supermarkt
    Bar/restaurant
  • Restaurant
  • Pizzeria
  • Bar
  • Meeneemmaaltijden
    Aantal sterren
  • 3 Sterren

Buiten het hoogseizoen kunnen sommige faciliteiten en voorzieningen gesloten zijn

6.9
Totale reviewscore voor
Camping La Vecchia Torre
Kindvriendelijkheid
7 / 10
Sportfaciliteiten
2 / 10
Animatie
8 / 10
Bars & restaurants
7 / 10
Omgeving
9 / 10
Medewerkers ter plaatse
7 / 10
Camping La Vecchia Torre

Marie-Jose

14 09 2025
Familie (jongste kind >6 jaar)
3.3
Voor ons geen Vacanselect meer
Ligging aan zee
Vlakbij bezienswaardigheden
De verschrikkelijke ligging van de gehuurde stacaravan; tussen de grote parkeerplaats en de caravan stalling
De weg die dwars door de camping loot
Sanitair was niet proper
0
0
4 nachten verbleven in de stacaravan die, volgens de boeken, voor 4 volwassenen is. De bedden zijn hier echter niet berekend. Sobere inventaris. Geen velletje toiletpapier. Andere jaren was er vaak een klein pakketje met afwasmiddel/ borstel etc. Nu niks. Gehuurd linnengoed was duur; €10 voor twee handdoeken.
Kindvriendelijkheid
6 / 10
Bars & restaurants
6 / 10
Omgeving
8 / 10
Medewerkers ter plaatse
6 / 10

Laura

08 07 2025
Familie (jongste kind <6 jaar)
translateAutomatisch vertaald uit het: Italiaans
3.7
Fijne vakantie
Strand
oude badkamers bovenste gedeelte
0
0
Camping midden in een prachtig, rustig dennenbos met privéstrand
Kindvriendelijkheid
8 / 10
Sportfaciliteiten
2 / 10
Animatie
8 / 10
Bars & restaurants
8 / 10
Omgeving
10 / 10
Medewerkers ter plaatse
8 / 10
Beoordelingen over Allcamps

Accommodatie en prijzen

Selecteer datum
2 volwassenen
1Accommodatie beschikbaar

(

0kampeerplaatsen beschikbaar

)

Happy Comfort

Stacaravan
1/9

5 Personen

2 Slaapkamers

Beschikbaar

Niet toegestaan

24 m²

Terras

665 €

640 €

27 June 2026 - 7 nachten,
2 volwassenen

Klik op de knop hieronder om alternatieve data en prijzen te zien