Camping la Pinatelle









Zoek en boek
Vanaf:
614 €
Selecteer datum - 7 nachten 2 volwassenen
Daarom kiest u Allcamps
- Meer dan 1500 campings
- Uitstekende klantenservice
- Geen reservatiekosten
- Klantbeoordeling 8.6/10
Zoek en boek
Vanaf:
614 €
Selecteer datum - 7 nachten 2 volwassenen
- Verwarmd zwembad met prachtig uitzicht
- Ideaal startpunt voor wandelingen
- Bezoek de Gorges du Verdon
- Dagje Nice, dagje Grasse
Rivier
Bekijk meer72
1.5km
Overal, tegen betaling
Gas & elektra
Zwemfaciliteiten op camping Pinatelle
Zelden zult u met een mooier uitzicht in het water vertoefd hebben dan op deze camping in de Provence: vanuit het peutervriendelijke, verwarmde zwembad en de ligbedden eromheen ziet u overal wonderlijke rotsformaties. Watersportliefhebbers halen hun hart op bij het meer van Castillon met kajakken, waterfietsen en zeilen. In de imposante Gorges du Verdon zijn raften en canyoning populair.
Faciliteiten op camping Pinatelle
Uw campingvakantie in Saint-Auban in deze rustieke vallei, uitermate geschikt voor wandelingen en sporttoernooien, is afwisselend lui en actief. De speeltuin is er voor de jongsten en u beleeft een gezellig samenzijn op de minigolfbaan of tijdens een potje biljart of tafeltennis. Dansfeesten worden georganiseerd voor jong en oud, en in het bar-restaurant zet u de tanden in een kakelverse pizza.
Omgeving van camping Pinatelle
Verwonder u over de ongerepte natuur: lavendelvelden, kliffen en bijzondere fauna vechten om de aandacht. De grotten van Saint-Cezaire of een spectaculaire wandeling door Sentier Blanc-Martel, waar menigeen zijn hoogtevrees overwint, zijn onvergetelijke uitstapjes. Schilderachtige plaatsjes zoals Saint-Auban of La Garde met zijn kasteeltoren zijn altijd leuk om te bezichtigen, of er de weekmarkt te bezoeken. Kinderen vermaken zich kostelijk in Ludiparc. Cannes ligt op 1,5 uur rijden, een bezoekje aan het wereldberoemde havenstadje behoort dus tot de mogelijkheden. Informeer ook bij de receptie naar de braderieën en -festivalagenda.
- Algemeen
Barbecue
- Gas & elektra
Afstand tot zee/meer
- Rivier
- 1km
Aantal plaatsen
- 72
Dichtstbijzijnde luchthaven
- 66km
Dichtstbijzijnde plaats
- 1.5km
- Aantal plaatsen
0 - 199 plaatsen
- Zwembad
Buitenbad
Bermuda en zwemshorts niet toegestaan (alleen strakke zwembroeken)
Ligbedden bij het zwembad
- Faciliteiten
Wifi
- Overal, tegen betaling
Minigolf
Biljart/pool
Tafelvoetbal
Vissen
- In de buurt
- 1km
- Sport
Tafeltennis
Petanque
- Animatie
Animatie 's avonds
- Winkels
Speeltuin
- Bar/restaurant
Restaurant
- 200m
Snackbar
- Alleen hoogseizoen
- Sanitair
Wasmachines
Wasdrogers
- Honden op park
Honden toegestaan
- Huisdier meenemen alleen mogelijk indien toegestaan in accommodatie. Verplicht bijboeken als extra. Wordt deze mogelijkheid niet getoond, dan is een huisdier meenemen niet toegestaan.
- Max. 1 hond
- Honden van de 1e en 2e categorie zijn verboden (rashonden Tosa, Amerikaanse Staffordshireterrier. Rottweilers en kruisingen die uiterlijk hierop lijken, incl. Mastiffs ('Boerboel').
- Max. 40 kg
- Aantal sterren
2 Sterren
Buiten het hoogseizoen kunnen sommige faciliteiten en voorzieningen gesloten zijn
Camping la Pinatelle
- Kindvriendelijkheid
- Zwembad
- Sportfaciliteiten
- Bars & restaurants
- Omgeving
- Medewerkers ter plaatse

- Kindvriendelijkheid
- Zwembad
- Sportfaciliteiten
- Bars & restaurants
- Omgeving
- Medewerkers ter plaatse
Accommodatie en prijzen
(
)
Tulum Standard
Stacaravan5 Personen
2 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
34 m²
Terras

5 Personen
2 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
34 m²
Terras
812 €
609 €
Klik op de knop hieronder om alternatieve data en prijzen te zien
Quirigua Standard
Stacaravan6 Personen
3 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
36 m²
Terras

6 Personen
3 Slaapkamers
Beschikbaar
Toegestaan
36 m²
Terras
882 €
661 €
Klik op de knop hieronder om alternatieve data en prijzen te zien

















